Digjen disa bagëti të imëta dhe një magazinë e cila ishte e mbushur me bar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë rreth orës 00:20. Sipas zjarrfikëseve zjarri mund të ketë rënë nga pakujdesia ose mund të jetë i qëllimshëm.

Policia po heton dhe ka marrë në pyetje pronarët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds