Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, u bën thirrje autoriteteve të mundësohet identifikimi i personave përdorues të alkoolit dhe substancave narkotike me qëllim kufizimin e lejes së drejtimit.

Shpesh këto aksidente kanë përfunduar me humbje jete, ndërsa kërkohet kujdes maksimal gjatë drejtimit të makinës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds