Fermerët që kanë aplikuar në zyrat e Ekstencionit Bujqesor për te marrë naftën e subvencionuar janë në përfundim të tërheqjes së vlerës që u takon.
Pranë zyrave përkatëse njerëzit janë të rrallë.Tv 4 plus intervistoi një fermer nga Kolonja i cili është i rregullt me dokumentacionin ,ka mbyllur dosjen e perfirimit dhe njëherësh hedh posht tymnajat sikur nafta ndahen sipas perkatësive politike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *