Uji i ndotur dhe me orar mbetet problem shqetesues per banoret e fshatit Kuqar ne Patos.
Banoret tregojne se ky eshte nje problem i mbartur prej vitesh ndersa tregojne se investimi i fundit qe eshte bere ne kete fshat per ujin e pijshem eshte rreth viteve 2000.
Perballe kesaj situate banoret shtojne se jane ankuar nder vite per zgjidhjen e kesaj problematike , dhe se u eshte premtuar nje projekt i ri i cili do te vihet ne fuksion.

By admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *