Një triller ndodhi mëngjesin e së hënës në Glyfada, teksa një ish-punonjës i një kompanie transporti u fut në zyrat e saj në rrugën Artemisiou.

Shtetasi egjiptian ka hapur zjarr me armë, ndërsa ka vrarë 3 persona.

Pasi terrorizoi dhe qëndroi për disa orë në kompani, ish-punonjësi është gjetur i pajetë në bodrumin e ndërtesës, ndërsa dyshohet se i ka dhënë fund jetës me karabinë. Gjithçka duket se ka pasur si motiv pushimin e shtetasit egjiptian nga puna.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds