Sot, në diten e festes së kurban bajramit, bënë vizita në xhaminë e qytetit të Lushnjës edhe deputetët  dhe titullarët e bashkisë e punonjës te administratës.

Në fjalën e tyre   kryetarja e bashkise znj. Eriselda Sefa dhe deputetët, përcollen mesazhet e tyre për të gjithë besimtarët myslimanë, me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *