Partia Socialiste e Shqipërisë dega Lushnjë, organizoi ditën e djeshme takimin përmbyllës të fushatës së zgjedhjeve të 14 majit për kreun e bashkisë dhe legjislativin vendor.
Takimi u zhvillua në sheshin kryesor të qytetit.
Bashkë me anëtarët, simpatizantët e deputetët e majtë ndodhej edhe kreu i Partisë Socialiste të Shqipërisë Edi Rama
Pas ligjëratës së mirëseardhjes deputeti Taulant Balla ia kaloi fjalën kandidates që garon për kreun e bashkisë Lushnjë zonjës Eriselda Sefa
Të pranishmit i përshëndeti edhe kryeministri e kryetari i Partisë Socialiste të Shqipërisë Edi Rama

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *