Një zjarr ka përfshirë një banesë në Shkodër mëngjesin e sotëm, në banesën e shtetasit N. B., 36 vjeç, dhe banesa është djegur pothuajse plotësisht.

Në banesë, në momentin e rënies së zjarrit, nuk ka patur njerëz.

Dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një shkëndije elektrike.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

By RTV 4+

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *