Një sherr me grushte e sende të forta është raportuar ditën e sotme në Vlorë.

Mësohet se dy grupe janë përplasur me njeri-tjetrin.Si pasojë e konfliktit një person është rrëzuar dhe ka përplasur kokën në bordurë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur detaje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *