Qendra Tregtare Metropol Center rihapet me ambjente te reja te rinovuara pas një periudhe 6 mujore e mbyllur për shkak të zjarrit që ra në dhjetor të vitit të kaluar.  Në këtë rihapje te pjeshme, risia eshte në investimin e realizuar duke ofruar sigurinë maksimale dhe teknologjinë e fundit sipas të gjitha standarteve europiane, ku i gjithë proçesi i sistemeve anti-zjarre si: detektimi, sinjalizimi, evakuimi dhe ai i shuarjes së flakëve kryhet në mënyrë automatike. Në këtë mënyrë ofrohet shërbim dhe siguri maksimale për partnerët, klientet dhe të gjithë vizitorët!

Blerësit shprehen të kënaqur për rihapjen e Qendrës Tregtare Metropol .

Metropol Center i cili është një qytet brenda Qytetit falenderon qytetarët lushnjarë dhe jo vetëm që janë pjesë e rrugëtimit, të rritjes dhe suksesit të kësaj qendre tregtare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds