Nga mbrëmja e sotme dhe nesër, vendi do të përfshihet nga reshjet e shiu.

Sinoptikanët thanë se gjatë fundjavës shqetësuese do të jetë dhe shpejtësia e erës.

Sot parashikohet, pasdite dhe në mbrëmje, që të ketë reshje shiu. Nata do të përfshijë territorin shqiptar. Edhe e diela do të jetë e pranishme në gjithë vendin, në disa zona me rrebeshe. Gjatë kësaj fundjave do të kemi probleme me parametrin e erës. Temperaturat e ajrit gjatë kësaj jave do të jenë të larta. 23 gradë do të jenë temperaturat.”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds