Një plagosje më thikë ka ndodhur në afërsi të shkollës “Muço Delo” në Vlorë.

Dy të rinj janë konfliktuar me dy të tjerë.

Sherri ka degraduar në përplasje me thikë dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy prej tyre. Të plagosur janë Xhuljano Hodaj 20-vjeç dhe Enea Tafili 18-vjeç.

Policia ka mbërritur në vendngjarje. Të rinjtë janë dërguar menjëherë në spital për ndihmën e parë mjekësore, ndërkaq është bërë arrestimi i një prej autorëve dhe është vendosur në kërkim bashkëpunëtori i tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds