Nga Fieri gazetari ynë Ervis Kuci na njofton për një ngjarje të rëndë që ka ndodhur si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi në fshatin Drizë Lënginas të Patosit.
Zjarrfikësit dhe policia kanë shkuar në vendngjarje,ndërkohë që 3 të plagosurit janë shoqëruar për në spitalin e Fierit.
Bëhet fjalë për shtetasit Fatmir Saliaj dhe Ylvie Saliaj si dhe vajza e tyre.
Në lidhje me ngjarjen ka dalë në një njoftim zyrtar edhe policia e Fierit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *