Qyteti i Shkodrës është i pari që priti Partinë Demokratike të bashkuar. Në daljen para mediave, Sekretari i Përgjithshëm Flamur Noka, tha se takimet me strukturat niosën nga Shkodra se është qyteti nga I cili ka nisur përmbysja e regjimeve.

Zoti Noka u bëri përsëri thirrje të gjithë deputetët të bashkohen, përveç  Bashës dhe Alibeajt.

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka njohur Sali Berishën  si kryetar të Partisë Demokratike dhe i bën thirrje gjykatës që ta njohë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds