Një aksident i katërfishstë ka ndodhur në Tiranë-Durrës këtë të shtunë.

Aksidenti mes katër makinash ka krijuar radhë të gjata trafiku.

Nuk dihet ende shkaku dhe nëse ka të lënduar nga përplasja e katër makinave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds