B.M., 18 vjeçe, banuese në fshatin Fiershegan, i ka dhënë fund jetës ditë e djeshme, por ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Policia konfirmon se nisi hetimet për 24-vjeçarin E.D., banues në fshatin Çukas, pasi dyshohet se nga konfliktet e vazhdueshme me bashkëshorten e tij, ajo ka konsumuar lëndë helmuese (fostoksinë) dhe për pasojë ka humbur jetën, në spital, pasditen e djeshme.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds