Dy vëllezërit shqiptarë dhe një shtetas rumun, të cilët janë kapur me 60 kg kokainë në Irlandë janë lënë në burg.

Bëhet fjalë për Gentjan Dodaj, Donatel Dodaj dhe Daniel Afedoaei, për të cilët gjykata vendosi masën “Arrest me burg”.

Mediat e huaja kanë publikuar disa foto ku duket se Gentjan Dodaj, 39 vjeç, mbërriti në seancë dëgjimore me një triko në kokë, duke u munduar që të mbulonte fytyrën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *