Në Nyon të Zvicrës sot është mbajtur shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Goglat kanë vendosur të bëjnë bashkë skuadrën më të mirë të momentit, Manchester Cityn dhe Real Madridin, në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, ndërsa Atlético Madrid do të luajë kundër Borussia Dortmund.

Çiftet: Arsenal – Bayern Munich, Atletico Madrid – Borussia Dortmund, Real Madrid – Manchester City, PSG – Barcelona.

Ndeshjet çerekfinale do të luhen më 9/10 dhe 16/17 prill.

Gjysmëfinalet: Atletico Madrid/Borussia Dortmund – PSG/Barcelona, Arsenal/Bayern Munich – Real Madrid/Manchester City

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds