Deputetët e opozitës godasin me vezë makinën e ministrit Balla dhe atë të sekretarit të Kuvendit. Incidentet ndodhën pas përfundimit të seancës plenare. E pari që u godit ishte makina e Ballës, dhe më pas ajo e sekretarit të Kuvendit, Genc Gjoncaj.

Flamur Noka ka qënë ai që ka qëlluar me vezë në drejtim të mjeteve të Ballës dhe Gjoncajn.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds