Opozita do të mbajë protestë më 20 shkurt te bulevardi “Dëshmorët e Kombit”.

Rithemelimi u ka bërë thirrje qytetarëve të marrin pjesë në tubimin e parashikuar të mbahet rreth orës 17:30, nën moton “Dili për zot vetes, familjes dhe Shqipërisë, le të bashkohemi kundër.”

Në përditësim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds