Gazment Bardhi mbledh sot grupin parlamentar të Partisë Demokratike. Përmes një mesazhi, Bardhi ka njoftuar deputetët demokratë për mbledhjen.

Mbledhja nisi në orën 12:00. Raportohet se në fokus të këtij takimi do të jetë dhe tema e bashkimit të demokratëve. Kujtojmë se sot opozita do të mbajë një protestë para Kuvendit në orën 17:00, në një kohë kur brenda ka dhe seancë plenare.

Sakaq, opozitarët kanë si skenar të tyre prishjen e seancës plenare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds