Sot u festua dy vjetori i çeljes së pikës tregtare me shumëllojshmëri veglash shtëpiake, industriale e bujqësore “Baumarket” në qytetin e Lushnjës.
Pika tregtare “Baumarket” gjendet me vendndodhje pranë kompleksit “Tre kollonat” në shetitoren e Palmave.
Punonjësit e shërbimit i kishin reklamuar të gjitha pajisjet në mjediset e hapura përpara sheshit të dyqanit.
Gjatë dy vjetëve qe funksionon në Lushnje,”Baumarket” ka shumëfshishuar rrjetin ne klientelës dhe sot në festën e 2 vjetorit të krijimit te deges, ata dhe mjaft të rinjë, kanë ardhur për të festuar cilësinë e lartë dhe cmimet konkuruese të mjeteve të teknologjisë së fundit që tregtohen tek dyqani “Baumarket”.
Siç u shpreh për kamerën e televizionit 4 plus administratori, sot u promovuan produktet më inovative të tregut siç janë ato të kopshtarisë, të mekanikës, të ndërtimit etj.
Pyetjes së gazetarit tonë se a kishte interes nga qytetarët promovimi i mallrave që tregtohet në “Baumarket”? ai iu përgjigj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds