Një debat jashtë kamerave ka ndodhur në fund të seancës mes kreut të PD-së Lulzim Basha dhe kreut të grupit parlamentar Gazment Bardhi.

Gazetari Osman Stafa raportoi për “BalkanWeb” një pjesë të debatit. Fillimisht ka qenë Basha ai që i ka dhënë një këshillë ish-aleatit.

“Më prano një këshillë, mos bëj sherr, por merr fjalën si kryetar grupi dhe kaq”, iu është drejtuar kryetari i PD-së.

Më pas Bardhi, është përgjigjur duke i thënë: “Shko more qesharak! Hipokrit”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *