Një endacak, i quajtur Flamur Merzhegu, është përplasur nga një mjet, që pas goditjes ka ikur nga vendngjarja. I aksidentuari, rreth të 60-tave, është transportuar në spital për të marrë ndihmë, ndërsa fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mberritur në vendngjarje, dhe po punon për identifikimin e mjetit. Dyshohet se mund të ketë qenë furgon, nga pjesët që kanë ngelur në vendngjarje.

Merzhegu çdo ditë ishte në rrugë, duke mbledhur kanaçe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds