Aksident në rrugën e Arbërit, makina del nga rruga lëndohet drejtuesi i automjetit.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Bulqizë-Tre Çesmat në vendin e quajtur Peladhi.

Aksidenti është pikasur nga drejtuesit e tjerë të automjeteve të cilët kanë lajmëruar Policinë dhe ambulancën. Burime pranë spitalit të Bulqizës bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit, i cili është aksidentuar ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë grupi hetimor po heton rreth këtij aksidenti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *