Një aksident ka ndodhur mesditën e të dielës në lagjen “ Liri Gero” në Fier. Një automjet ka përplasur një person i cili ka qënë duke udhëtuar më biçikletë. Si pasojë e përplasjes aksident ka ndodhur mesditën e të dielës në lagjen “ Liri Gero” në Fier. Një automjet ka përplasur një person i cili ka qënë duke udhëtuar më biçikletë ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e policisë dhe grupi hetimor i cili po kryen të gjitha veprimet për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *