Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Balldre paraditen e kësaj të diele. Ngjarja ndodhi kur një automjet tip Ford dhe një Porshe.

Për pasojë, pesë persona kanë mbetur të plagosur. Ata janë dërguar me urgjencë në drejtim të spitalin e Lezhës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This will close in 21 seconds